Наші тканини

Медичні працівники повинні здійснювати свою діяльність в чистому одязі, яка пройшла дезінфекцію. Спеціаліст проводить в медичному халаті або костюмі весь робочий день, тому такий одяг має бути зручним, немарким, легко прати і прасуватися.

При цьому зовнішнє середовище зазвичай агресивне та нестерильне, тому одяг піддається різним несприятливих впливам та забрудненню. Зараз для виробництва медичного одягу використовуються сучасні тканини, а халати із бязі відійшли в минуле. Важливим на сьогоднішній день є і естетичний аспект.

Ми постійно стежимо за світовими трендами і пропонуємо актуальні рішення для наших виробів. Тому для виробництва медичного одягу Livsi використовуються сучасні сумішеві тканини. Для цього використовуються різні типи волокон в одній тканини. Таке поєднання забезпечує оптимальні споживчі якості. Ці тканини, як правило, включають в себе натуральні матеріали - бавовну або віскозу і поліефірні волокна в різних пропорціях.

Завдяки наявності синтетичних волокон підвищується стійкість до частого прання, виріб краще тримає форму і протистоїть агресивним середовищам.

На сьогоднішній день споживачем пред'являється широкий спектр вимог до тканин, які використовуються для виробництва медичного одягу.

Серед основних такі:

- висока міцність
- повітропроникність
- гіпоалергенність та екологічність
- відсутність усадки
- легкий догляд
- тривалий термін служби

Виробництво спеціальних тканин для уніформи динамічно розвивається. Найсучасніше рішення - це додавання до складу тканини невеликої кількості волокон спандекса. Переплетіння таких волокон дозволяє створювати облягаючий одяг.

Переваги медичних халатів і костюмів Livsi зі стрейчевої тканини:

- забезпечують вільний рух при фізичних навантаженнях
- акуратно виглядають на протязі усього робочого дня
- підкреслюють переваги фігури власника
- легко прати та швидко висихають

Такі тканини стійкі до зовнішнього впливу, довше зберігають свій колір, мають більш широкий температурний діапазон для обробки, менше мнуться і краще зберігають форму.

Рекомендації щодо догляду за нашим одягом

Щоб ваш медичний одяг виглядав красиво, охайно і мав тривалий термін експлуатації необхідно дотримуватися рекомендацій щодо догляду:

- На кожному нашому виробі ви знайдете вшивну бірку з інформацією, як правильно поводитися з тим чи іншим видом виробів. Перед пранням ознайомтеся із зображенням на бірці. Вибирайте правильний температурний режим обробки.

- Перед пранням одягу важливо переконатися в тому, що фурнітура не пошкодилася в процесі експлуатації. Рекомендуємо застібнути вироби і вивернути їх навиворіт перед пранням - так фурнітура прослужить вам довше і не отримає ушкоджень в процесі обробки. Можна використовувати спеціальний мішечок для прання.

- Кольорові і білі вироби необхідно прати окремо. Якщо білий виріб містить кольорову обробку - не використовуйте відбілювач.

- При використанні відбілювача попередньо розчиніть його у воді, не наносте його на тканину.

- При наявності плям або сильному забрудненні одягу попередньо замочіть виріб у холодній воді, додавши невелику кількість порошку.

- Сушити вироби краще в розправленому вигляді на вішалці, застібнувши фурнітуру.

- Вироби із сумішевих тканин рекомендується прасувати при середньому нагріві ще трохи вологими.

Намагайтеся дотримуватися цих рекомендацій і медичний одяг Livsi буде довго радувати Вас своєю якістю і відмінним зовнішнім виглядом.