Оплата і доставка

Оплатити замовлення в нашому інтернет-магазині ви можете декількома способами:

Готівковий розрахунок для фізичних осіб - оплата при отриманні товару

1. 1. Післяплатою при доставці товарів Новою Поштою по території України. Зверніть увагу, що Нова Пошта обов'язково бере з одержувача комісію за післяплату 20 грн. + 2% від суми (або вартості товару). Врахуйте це при отриманні замовлення. Дізнатися більше тарифи Нової Пошти.


Безготівковий розрахунок для фізичних осіб

1. Наш інтернет-магазин використовує платіжний сервіс LiqPay (ПриватБанк), який дозволяє оплачувати товари максимально швидко і безпечно за допомогою банківських карт Visa, MasterCard будь-якого банку, інтернет-банкінгу Приват24. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті сервісу.

2. Прямий переказ на картку ПриватБанку. Такий переказ ви можете зробити через інтернет-банкінг. Номер карти буде відправлений вам після оформлення замовлення.

3. Оплата у відділенні банку. При виборі цього способу оплати, після оформлення замовлення, вам на електронну пошту буде відправлений рахунок-фактура, який ви можете оплатити у будь-якому банку. Комісію банку уточнюйте при оплаті у відділенні.


Безготівковий розрахунок для юридичних осіб

Оплата здійснюється на підставі виставленого рахунку. Після оформлення замовлення, рахунок буде відправлений вам по електронній пошті, вказаній при його оформленні або у месенджер. Оплатити рахунок можна у будь-якому банку.


Оплата замовлень із інших країн (усі, крім України)

1. Міжнародне замовлення можна оплатити через сервіс LiqPay (ПриватБанк) за допомогою банківських карток Visa, MasterCard будь-якого банку. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті сервісу.

2. Оплата грошовим переказом Western Union. Інформацію про тарифи та інші умови дивіться на сайті системи переказів.

Увага! Замовлення дійсне до сплати протягом 3 (трьох) календарних днів. На цей термін товар ставиться в резерв і ціна на нього фіксується на день оформлення замовлення. Ціни, зазначені на сайті, є остаточними і не потребують доплат при стандартних умовах поставки. Всі податки включені у вартість товару. Для кожного окремого замовлення можливий тільки один спосіб оплати. Комісії банків і служб доставки за післяплату оплачуються покупцем згідно їх тарифів.


Доставка

Доставка замовлень у нашому інтернет-магазині можлива декількома способами:


По території України:


    Доставка Новою Поштою

Ваше замовлення доставляється в зручне для вас відділення Нової Пошти по всій території України (окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей). При оформленні замовлення на нашому сайті виберіть зі списку вашу Область - Населений пункт - Номер відділення. При необхідності адресної доставки - вкажіть в поле Коментар точну адресу доставки.

Зі списком відділень та графіком їх роботи ви можете ознайомитися на сайті Нової Пошти.


    Доставка іншими поштово-транспортними компаніями (JUSTIN, Укрпошта)

Ви можете забрати своє замовлення у точці видачі Justin. Доставка цією службою доступна по всій Україні (окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей). Знайдіть найближче до вас відділення. Щоб розрахувати вартість доставки цією службою скористуйтеся калькулятором.

З переліком відділень Укрпошти та графіком їх роботи ви можете ознайомитись на офіційному сайті.

Для доставки замовлення службою Justin або Укрпоштою повідомте нам про це у Коментарі до форми замовлення. Для цього у полі «Коментар» (після вводу ПІБ, номеру телефону) вкажіть необхідну інформацію про доставку, наприклад так: Justin, Київ, від. 378, пл. Печерська,1, «Велика кишеня» або Укрпошта, 61000, Харків, пл. Привокзальна,2, кв. 50.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. Замовлення відправляється на наступний день після його підтвердження. Після відправки покупцеві повідомляється номер декларації для відстеження замовлення на сайті компанії-перевізника.

Доставку по Україні оплачує Покупець. Замовлення, які зроблені у вихідні або святкові дні, будуть відправлені у перший робочий день після них.

У разі виникнення питань чи побажань звертайтеся до нас за телефоном: +38 (050) 781-53-31 або напишіть нам.


Міжнародна доставка: Ви можете замовити доставку нашої продукції в будь-яку точку світу. Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express і їх партнерами у вашій країні. Вартість доставки оплачується покупцем. За терміни доставки відповідальність несе компанія-перевізник. При необхідності відправки замовлення іншою службою або для уточнення деталей доставки напишіть нам.

Обмін та повернення

Ми розуміємо і цінуємо наших покупців. Якщо ви помилилися у виборі моделі або розміру, ви завжди можете обміняти виріб на інший. Для цього необхідно узгодити з нашим менеджером наявність товару на складі, терміни і місце доставки. Витрати, пов'язані з транспортуванням та обміном виробу, несе покупець.

У разі обміну виробу на більш дорогий - покупець оплачує різницю в ціні виробів, на більш дешевший - продавець повертає різницю покупцю.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо товар не був вживаний, а також збережені всі його споживчі властивості, товарний вигляд, фабричні етикетки і підтверджуючі документи,видані покупцеві.

При відмові покупця від товару і повернення його продавцеві, продавець протягом п'яти банківських днів повертає йому грошову суму, сплачену покупцем за товар, за винятком витрат за доставку товару, банківських платежів і комісій.

Гарантія

Гарантійні зобов'язання на наші товари виконуються на підстави чинного законодавства України в сфері захисту прав споживачів.

Гарантійний термін на виріб складає 14 календарних днів з дня покупки. У разі виявлення недоліків протягом цього терміну можливе усунення виявлених дефектів, обмін або повернення виробу.

ГАРАНТІЯ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ:

- На пошкодження внаслідок недотримання правил експлуатації та/або догляду.

- На механічні пошкодження, спричинені споживачем.

- При використанні виробів не за призначенням.

- На сліди впливу сильних хімічних речовин.

- На дефекти, які викликані недбалим зберіганням, транспортуванням власником та пов’язані із природнім зносом виробу у процесі експлатації.

- На пошкодження, що сталися у процесі транспортування транспортною компанією / службою доставки.